Паралелі

Сергій Возний про роль держави у медіа-маніпуляціях


Сьогодні у Паралелях: Сергій Возний –  громадський діяч, аспірант Національної Академії державного управління при Президентові України. У 2014 р. – голова Києво-Святошинської РДА. З 2010 р. – директор ДП «Центр будівельного та енергоефективного інжинірингу» Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Останнім часом маніпуляції в засобах масової інформації мають велики вплив на громадськість. Дуже часто журналісти як кажуть «годують» нас інформацією, яка не відповідають дійсності. Насправді є безліч рівнів медіа впливу: індивідуальний, груповий, організаційний та суспільний. Держава у свою чергу використовує такі маніпулятивні методи як: ідеологія, агітація, пропагада.
За допомогою таких заходів наше бачення, погляди, бажання можуть кардинально змінюватися. І дуже часто ми навіть не помічаєм наскільки легко підпадаємо під преціл маніпуляторів. Більше того ведуть існує багатотелепрограм, які займаються журналістськими розслідуваннями, але іноді їх ні пошуки не мають підгрунтя.
Слід зазначити, що «Сьогодні російські спецслужби активно використовують Кремлівську пропаганду для дискредитації України та радикалізації суспільства та його розколу», -заявив заступник Міністра інформаційної політики України.
Також у період гідридної війни з Росією в Україні проходить багато антиукраінський акцій та злійснюються провокації, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні. Також нещодавно готувалася акція з дескредитації Петра Порошенко, які планувалися в магазинах «Roshen». Провокатори мали  бути люди у формі атовців, які мали здійснювати заворушки, але на щастя Служба безпеки України змогла цьому противостояти.

Залишити відповідь