Новини

Хто ж керівник Києво-Святошинської райради?


У Києво-Святошинській райраді продовжуються політичні баталії, судові засідання тягнуться вже понад півроку

Причиною цьому стало несподіване самопроголошення голови ради Вадима Гудельянова та таке ж несподіване звільнення діючого очільника Олександра  Тигова. За Вадима Гудельянова під час таємної сесії проголосувало 26 з 42 депутатів. Інших про засідання не повідомили. Прото згідно з рішенням суду діючим головою є Олександр Тигов.
З’ясувалось, що днями було здійснено фальсифікації стосовно обрання нового керівника райради. Втім будь-яких коментарів працівники центру надання адміністративних послуг Шевченківської районної державної адміністрації уникали.
Матеріали, згідно яких обрали Гедульянова держслужбовці показують лише після приїзду оперативників. Таким матеріалом виявилась публікація про обрання голови у підробному виданні “Новий день”, яка є офіційним вісником Києво-Святошинської ради.
Та у фейковому примірнику зазначається що це спец випуск, до того ж дизайн газети має численні відмінності.
Як виявилось 28 травня ввечері Вадим Гудельянов приніс до державного реєстру пакет підробних документів та не справжню печатку, а також примірник газет які навіть не пройшли проплату через бухгалтерію. На підставі цих махінацій Гудельянова призначили головою Києво-Святошинської районної ради.
У типографії, де й надрукували оригінальну газету, запевняють – підробок не виготовляли. Не дивлячись на ухвалу суду та рішення представників влади політичні сутички тривають.

Залишити відповідь